Jestem Kobietą vol.5 Trening Modowy z udziałem Niecodziennych Kobiet Dnia Codziennego

19 kwietnia 2024
godz. 19:00
Sala widowiskowa Miejskiego Ośrodka Kultury im. Zbigniewa Herberta w Pabianicach
 
Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie "Jestem Kobietą", które na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury im. Zbigniewa Herberta pojawi się po raz piąty. Tego wieczoru poruszymy temat relacji dorosłej córki z matką, a towarzyszyć nam będzie muzyka Anny Jantar i Natalii Kukulskiej.
 
To trening modowy z udziałem Niecodziennych Kobiet Dnia Codziennego. Projekt autorstwa Adriany Jabłońskiej ma na celu wzmacnianie poczucia własnej wartości oraz samoakceptacji.
Na scenie będziecie mogli podziwiać Panie bez względu na wiek, wzrost, rozmiar noszonej odzieży czy też doświadczenia życiowe, w tym przede wszystkim matki i ich dorosłe córki.
Kobiety dnia codziennego uczące się, zajmujące się domem, wychowujące dzieci, pracujące w urzędach, służbie zdrowia, prywatnych firmach czy też będące już na emeryturze rzucą wyzwanie innym Kobietom, które do tej pory nie uwierzyły jeszcze w siebie.
 
Oprócz pokazu stylu w wydaniu każdej z Pań, która ma w sobie coś pięknego, wyjątkowego i zachwycającego, nie zabraknie występów wokalnych, tanecznych oraz panelu dyskusyjnego.
 
Szczegóły będą się pojawiały na bieżąco w dyskusji pod wydarzeniem na FB. Tam również zaprezentujemy naszych sponsorów oraz partnerów.
 
Bilety w cenie 30 zł parter oraz 20 zł balkon do nabycia w kasie MOK Pabianice od poniedziałku do czwartku w godz. 10.00-18.00 i na kupbilecik.pl 
 
Scenariusz, reżyseria, choreografia, stylizacje - Adriana Jabłońska
Asystentka reżysera - Joanna Urbaniak-Woźniak 
Światło, dźwięk, obsługa sceny - Mariusz Bartosik, Daniel Młynarczyk 
 
Wokaliści: Aleksandra Skonieczna, Agnieszka Włodarek, Dominika Rydz-Kancler z córeczką oraz żeńskim chórem, Franciszek Gryglewski 
Tancerze: Hanna Kiszło, Sofia Miniailo, Daniel Młynarczyk 
Narracja: Wiesia Różańska, Natalia Malinowska 
Goście specjalni: Hanna Piekarska z mamą Zofią Czarnecka, Joanna Rek-Faber z córką Alicją Faber
 
Dziękujemy tym, bez których to wydarzenie nie mogłoby się odbyć w takiej formie.
 
Sponsor strategiczny:
▫️ADAMED dla Rodziny
▫️ADAMED dla Seniora
 
Dziękujemy, że jesteście z nami i wspieracie tak ważny projekt dla Niecodziennych Kobiet Dnia Codziennego????